g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Nasi koci przyjaciele: Catalina

Nazywam się Catalina, jestem kocim chłopakiem, a moją specjalnością są przygody. Przygodę pierwszą miałem już kilka dni po wprowadzeniu się do mojego domu - spadłem z monitora (wtedy były jeszcze monitory kineskopowe - wspaniałe, grzejące futro) i zwichnąłem łapę. Później - przez przypadek - zostałem zamknięty w garażu sąsiadów, gdzie przesiedziałem prawie dwa dni... Chyba jestem groźnym drapieżnikiem, bo od kiedy mieszkam w moim domu, nie postawiła w niej łapy ani jedna mysz.

Boją się mnie nawet bardzo duże psy, bo potrafię pilnować swojego terytorium. Moje drugie kocie imie to "Ten, który jest zawsze po niewłaściwej stronie drzwi" - tak się zawsze jakoś dziwnie składa, że jeśli jestem na podwórku to chcę wejść do mieszkania i odwrotnie. Lubię każdą porę roku, wiosną sprawdzam czy kwiatki dobrze się rozwijają, latem wygrzewam się na tarasie, jesienią oglądam opadłe liście, a w zimie bawię się na śniegu. Bardzo dużo mówię, potrafię rozmawiać z ludźmi odmiaukując na ich pytania, gdy wchodzę do domu zawsze mówię "dzień dobry". Ale najbardziej lubię spać - wszędzie i w każdej pozycji. Pozdrawiam wszystkie koty i ich ludzi.

Catalina

Catalinie dziękujemy za dołączenie do grona naszych przyjaciół.

Niech kot będzie z Wami
 
Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.