g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Wieści od przyjaciół: Gwiazdeczka została mamą

3 lipca nasza przyjaciółka a zarazem siostra Thota została mamą. Thot jest bardzo dumny, że został wujkiem. Na świat przyszła czwórka uroczych kociąt: dwa pręgowane buraski, jeden czarny z białą kocówką ogona i jeden pręgowany rudzielec. Maluchy są za małe by określić ich płeć. Gwiazdeczka okociła się w wózku dziecięcym. Zaraz po porodzie człowiek Gwiazdeczki zorganizował jej i maluchom przytulne legowisko w dużym kartonowym pudle. Mały rudzielec, choć sam o tym jeszcze nie wie, ma już swojego człowieka, który da mu dom, jak będzie można zabrać go już od mamy. Dom dla rudzielca załatwiła sąsiadka człowieka Gwiazdeczki, pani Grażyna, która znalazła między innymi dom dla Thota. Poniżej kilka zdjęć z pierwszych dni życica maluchów. Na pierwszych 2 zdjęciach Gwiazdeczka i maluchy tuż po porodzie. Na pozostałych 2, 3, 4 i 5 dniowe.

Mamę Gwiazdeczkę i jej pociechy pozdrawiamy mrucząco. Pani Grażynie, zwanej przez nas Kocim Aniołem, dziękujemy za informację o powiększeniu się rodziny Thota i za zdjęcia maluchów i Gwiazdeczki. Jeśli nie masz kota, może pomyślisz o adopcji. Spora liczba kotów czeka na swojego człowieka i swój własny dom. A może zechcesz adoptować dziecko Gwiazdeczki?

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.