g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Wieści od przyjaciół: Honza mistrz krawiecki

Dostaliśmy maila od naszego przyjaciela Honzy. Napisał, że my tylko się bawimy i rozrabiamy jakbyśmy wąchali walerianę a on rozpoczął naukę krawiectwa artystycznego, ponieważ postanowił pomóc swojemu człowiekowi, którego pasją są patchworki.

Naukę rozpoczął od obsługi nożyczek. Aby nożyczki cięły tak jak chce kot należy je najpierw oswoić - aby to zrobić należy je dokładnie wylizać.

Nieco więcej czasu niż nauka obsługi nożyczek zajęło Honzie wyciąganie szpilek z pudełka - spędził pół dnia na wyszukiwaniu odpowiedniej pozycji do tej czynności.

Tak wymęczyło go wyszukiwanie tej odpowiedniej pozycji, że gdy dotarł do nauki korzystania z centymetra zaplątał się w nim i nie mógł rozpocząć nauki szycia na maszynie.

Dziękujemy Honzie za maila. Pozdrawiamy Honzę i jego Człowieka mrucząco.

Thot & Set

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.