g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Honza - nasz przyjaciel

Honza jest pięknym bało-rudym kotem rasy europejskiej. Niedawno skończył rok życia. Uwielbia wylegiwać się na ślicznych patchworkowych narzutach, które robi jego człowiek (pani Grażyna).

Jest kotem wychodzącym - mieszka w domu z ogrodem. Często wspina się na drzewa by obserwować świat z góry.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Motywem patchworków, które robi człowiek Honzy są oczywiście również koty. Człowiek Honzy bardzo kocha wszystkie koty. Pomaga okolicznym kotom dokarmiając je a w razie potrzeby pomaga im też jak mają problemy ze zdrowiem. Kotom nie mającym własnych domów pomaga je znaleźć - to właśnie dzięki pani Grażynie mieszkający w piwnicy Thot znalazł swój dom. Nie dawno do domu Honzy zawitał mały kotek, który poczuł się jak u siebie i od razu zadomowił. Ponieważ oprócz Honzy w domu mieszkają dwa inne koty człowiek Honzy znalazł dla malucha nowy dom. Kiedy zawiózł kota do jego nowego domu okazało się, że właśnie odbywa się przyjęcie zaręczynowe córki człowieka, który zaadoptował kota. Kociak stał się atrakcją przyjęcia zaręczynowego.

PS
Jeśli chcesz zostać naszym przyjacielem wyślij nam na adres portal@tg.net.pl swoje zdjęcie i napisz parę słów o sobie. Zapraszamy wszystkie kotki, koty i kocięta.

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.