kot, kocie zwyczaje

przyjaciele


start > przyjaciele > Nasi przyjaciele: Kava i Bambo

Nasi przyjaciele: Kava i Bambo

Rodzeństwo Kava i Bambo, to dwa urocze czarne kociaki, które zostały znalezione przez ich człowieka na torach kolejowych niedaleko jego miejsca pracy.

Nie wykluczone, że ktoś chciał rodzeństwo pozbawić życia ponieważ kocięta miały około dwóch tygodni i mało prawdopodobne jest to, że zawędrowały na tory kolejowe same.

W chwili znalezienia stan zdrowia Kavayi Bambo był niezadawalający. Kava pierwsze dni swojego nowego życia spędzała w większości w lecznicy, gdzie walczono o jej zdrowie podając jej między innymi kroplówki. Bambo miał silny koci katar a w jego sierści zagnieździły się robaki. Z chorobą, jak na chłopaka przystało radził sobie nieźle – był silny i waleczny.

Obecnie Kava I Bambo moją półtora roku. Są nierozłączni i wszystko robią razem. Bawią się tak, jakby nadal byli młodymi kociakami. Bambo jest małym eksploratorem, a za nim krok w krok podąża Kava. Brak towarzystwa starszego kota podczas dorastania rodzeństwa spowodował, że dźwięki, które wydają Kava i Bambo w ogóle nie przypominają kociego miauczenia.

Kavie i Babmbo serdecznie dziękujemy za dołączenie do grona naszych przyjaciół. Człowieka, który uratował rodzeństwo i dał im dom i serce, panią Nataszę, pozdrawiamy mrucząco. Dowiedzieliśmy się od znajomej pani Nataszy, że pani Natasza nie tylko uratowała życie rodzeństwu, a pomaga wszystkim kotom, które potrzebują pomocy. W samochodzie wozi zawsze transporter i rękawice na wypadek, gdyby podczas jazdy zauważyła gdzieś potrzebującego pomocy kota. Pomaga kotom bezdomnym znaleźć własny dom i kochającego człowieka. Pisaliśmy już o Kocim Aniele pani Grażynie, do znanych nam Kocich Aniołów dołączyła pani Natasza.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot