g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Nasz przyjaciel Kuba

Kuba jest jedenastoletnim kotem rasy europejskiej. Mieszka na pierwszym piętrze domu z ogrodem. Jak chce wejść lub wyjść z domu do ogrodu zamiast schodów używa rosnącego tuż obok balkonu drzewa. Uwielbia wylegiwać się przy kominku i pałaszować mięso z ugotowanych udek kurczaka. Jest wielkim łasuchem – jak nie smakuje mu jedzenie w jego domu, albo uzna, że dostał za mało jedzenia idzie na obiad do mieszkających na parterze rodziców jego człowieka.

Od trzech miesięcy Kuba dostaje karmę dla seniorów. Nie za bardzo podobała się mu na początku zmiana diety ale powoli się przyzwyczaja. Gorzej idzie mu z przyzwyczajeniem się do pieszczot dwuletniego Mareczka, który jest wnukiem jego człowieka. Mareczek, kiedy przychodzi w odwiedziny chętnie bawi się z Kubą i tak mocno go przytula, że Kuba prosi wzrokiem swojego człowieka o pomoc. Kuba miał przyjaciółkę Misię, która parę lat temu zginęła pod kołami samochodu : ( Od czasu jej śmierci stał się smutny i nie lubił towarzystwa innych kotów. Od jakiegoś czasu sytuacja się zmieniła - Kuba ma koleżankę z sąsiedztwa Pusię, którą przyjmuje na balkonie.

PS

Dziękujemy Kubie za dołączenie do naszych przyjaciół. Jeśli chcesz zostać naszym przyjacielem wyślij nam swoje zdjęcie i napisz parę słów o sobie.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.