g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Nasi przyjaciele: Lili

Nasza nowa przyjaciółka Lili ma 14 miesięcy i mieszka ze swoimi ludźmi i przybraną siostrą Kiką w Warszawie. Lili jest kotką rasy rosyjskiej niebieskiej (Russuan Blue). Lily, choć jest bardzo młoda i dopiero od połowy roku bierze udział w wystawach ma już tytuł Championa i wygrywa w swojej klasie wszystkie wystawy, na których się pojawi. Ponoć przychylność sędziów zdobywa wyrysowanym na pyszczku uśmiechem.

Koty rosyjskie niebieskie wywodzą się od kotów z okolic Archangileska. Rasa wyhodowana została w Wielkiej Brytanii, do której koty z Archangielska zostały przywiezione na statkach handlowych. Początkowo koty tej rasy nazwane były "kotami z Archangielska" lub "kotami niebieskimi". Dziś miłośnicy kotów rosyjskich niebieskich mówią o nich, że „te koty to szczęście w kolorze nieba” Patrząc na Lili trudno się z tą opinią nie zgodzić.

Dziękujemy Lili za dołączenie do grona naszych przyjaciół i życzymy uzyskania tytułu Grand International Championa. Ludzi Lili, panią Anię i pana Tomka, pozdrawiamy mrucząco.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.