kot, kocie zwyczaje

przyjaciele


start > przyjaciele > Nasi przyjaciele: Rudolf

Nasi przyjaciele: Rudolf

Przedstawiamy naszego przyjaciela Rudolfa, z którym zaprzyjaźniliśmy się w społeczności LOL KOTY. Rudolfa nazywamy naszym kuzynem ponieważ On i Thot są bardzo podobni.

Rudolf znalazł swój dom i swoich kochających ludzi dzięki adopcji. W 2013 roku Rudolf zabłąkał się na nowo powstałe osiedle (albo ktoś go tam zostawił). Miał około 1 -1,5 roku. W internecie pojawiło się ogłoszenie o zabłąkanym rudym kocie ale nikt po Rudolfa się nie zgłosił i ludzie, którzy tymczasowo zaopiekowali się nim dali ogłoszenie, że Rudolf szuka domu.

Ludzie Rudolfa nie zastanawiali się ani chwili, jak zobaczyli ogłoszenie, wsiedli do auta i pojechali go adoptować. Rudolf nieświadomy tego, co go czeka płakał całą drogę. Wcześniej zmieniał kilka razy dom tymczasowy i najprawdopodobniej bał się, że znowu go to czeka.

Rudolf miał szczęście ponieważ trafił do kochających go ludzi. Stres, jaki przeszedł najpierw porzucony a potem często zmieniający miejsce pobytu Rudolf oraz nieodpowiednie jedzenie spowodowały, że miał falujący grzbiet i bardzo chore jelita. Pod troskliwą opieką swoich ludzi odzyskał zdrowie.

Dziś Rudolf jest pięknym i odważnym kotem. Bardzo kocha swoich ludzi i wylewnie okazuje im swoje uczucia Jego ulubionym zajęciem jest wylegiwanie się na kolanach swoich ludzi. Co ciekawe jego ludzie bardzo długo czekali zanim Rudolf pierwszy raz zajął miejsce na kolanach a teraz Rudolf nie chce z nich schodzić 

Pięknemu kuzynowi Rudolfowi serdecznie dziękujemy za dołączenie do grona naszych przyjaciół. Ludzi Rudolfa pozdrawiamy mrucząco.

Set & Thot