g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Wakacyjny mail od naszej przyjaciółki Pusi

Pamiętacie naszą przyjaciółkę Pusię o pseudonimie Czarna Pantera? Właśnie dostaliśmy od niej wakacyjnego maila.

Pusia pisze: ”No tak dawno was nie odwiedzałam ,ale tak prawdę mówiąc nie bardzo miałam wam co do opowiadania. Teraz są wakacje no i kiedyś bardzo się nudziłam więc mój człowiek powiedział mi, że mogę sobie wybrać gdzie chciałabym pojechać na wakacje . Po zastanowieniu się postanowiłam jednak zostać w domu, ,bo gdzie mi będzie tak dobrze ,no ale pomarzyć zawsze można! A zresztą zdrzemnę sobie troszkę to może we śnie pozwiedzam te wszystkie warte zwiedzenia miasta! Niech kot będzie z Wami i do następnego razu miau ,miau...”

Uroczej Pusi dziękujemy za maila i zdjęcia. Ludzi Pusi, panią G i pana R, pozdrawiamy mrucząco.

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.