g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOTY I LUDZIE":

Bodyguard

Na ulicach chińskiego miasta Kunming, stolicy prowincji Yunnan, można spotkać jeżdżącego na owczarku alzackim Wangcai kota Mimi.

Pies i kot, którzy mieszkają z emerytowanym policjantem Xu JIn od dawna się przyjaźnią. Śpią i jedzą razem a także spędzają ze sobą każdą chwilę. Bardzo często wychodzą na spacery po mieście.

Na te spacery Xu Jin wkłada Wangcai okulary i taśmą z rzepami przypina do łapy telefon komórkowy. Zwierzęta przychylnie nastawione są do ludzi i często się zdarza, że pozują turystom do zdjęć.

Na pomysł jeżdżenia na psim grzbiecie wpadał Mimi. Kiedy Xu Jin zabierał Wancai na spacery Mmi była bardzo smutna Xu Jin kupił więc i dla niej smycz i zaczął ją także zabierać na spacery. Po jakimś czasie kotka wpadła na pomysł, że może się nie męczyć marszem a wygodnie sobie jeździć na psim grzbiecie. Wangcaią. nie tylko wozi Mimi ale także opiekuje się nią i jest jej obrońcą.

Przyjaźń tej cudownej pary jest kolejnym przykładem na to, że przyjaźń pomiędzy psem i kotem jest możliwa, i że zwierzęta tworzą własne wspólne rytuały i zasady przyjaźni .

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.