kot, kocie zwyczaje

koci świat


start > koci świat > Koci ekspert (typer) Mundialu 2018

Koci ekspert (typer) Mundialu 2018

Poznajcie kota Achillesa oficjalnego eksperta od przewidywania wyników meczów podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Achilles posiada wyjątkowy identyfikator kibica - Fan ID.

kocie zwyczaje - żywienie

Piękny niebieskooki Achilles mieszka w Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu. Podczas Mundialu typuje wyniki meczów poprzez wskazanie jednej z dwóch miseczek z identycznym jedzeniem. Każda z pary miseczek oznaczona jest flagą drużyny.

koty

Achilles nie słyszy (głuchota u białych kotów z niebieskimi oczami jest częsta). Kibice śmieją się, że może kierować się wyłącznie intuicją ponieważ głuchy jest na poszepty fanów. My uważamy, że głuchota Achillesa ułatwia mu zadanie ponieważ nie słyszy pokrzykiwań skupionych na nim fotoreporterów i dziennikarzy.

Kot Achilles ma duże zamiłowanie do piłki nożnej – bardzo lubi kopać i toczyć po muzealnych korytarzach różne okrągłe przedmioty. Ma także doświadczenie w typowaniu wyników meczów – ponoć bezbłędnie typował wyniki meczów w zeszłorocznym Pucharze Konfederacji.

koty

Achilles bezbłędnie wytypował wynik meczu Polski z Kolumbią oraz Polski z Japonią.

Nie udało nam się dotrzeć do informacji jaki wynik wytypował Achilles na mecz Polska – Senegal. No cóż pożegnaliśmy się już z Mundialem.

kocie zwyczaje - żywienie

Wiernie kibicowaliśmy naszej drużynie do ostatniego meczu. Smutno nam, że tak skończył się dla Polski Mundial i smutno nam z powodu wszechobecnego hejtu na zawodników i trenera. Koty są wierne więc my dalej wierzymy w naszą futbolową drużynę.

kocie zwyczaje - żywienie
Achillesowi życzymy trafnych typowań, zwłaszcza meczu finałowego. Organizatorów typowań prosimy: nie wkładajcie Achillesowi body, on tego nie lubi i czuje się w tym niekomfortowo!
Niech Kot będzie z Tobą
Set & Thot
PS
A tak kibicowały nasze słodkie przyjaciółki Majka i Inka. Wspaniałe cheerleaders prawda?
kocie zwyczaje - żywienie