g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOTY I LUDZIE":

Koci olimpijczycy

Naszym zdaniem wybór kota na olimpijską maskotkę jest strzałem w dziesiątkę. Kot jest najbardziej wszechstronnym sportowo ssakiem.

Kot świetnie skacze wzwyż i w dal, rewelacyjnie się wspina (zwłaszcza po meblach, zasłonach i ludzkich nogach) szybko biega, jest urodzonym gimnastykiem – uprawia zarówno gimnastykę sportową (przyrządową a właściwie w warunkach domowych sprzętową wykazując przy tym dużą kreatywność, co do wykorzystania sprzętów) jak i artystyczną (niejedna gimnastyczka oprócz giętkości ciała może pozazdrościć mu gracji i elegancji ruchów), fantastycznie pływa (choć nie każdy kot to lubi ale na przykład Van jest w tym mistrzem i nawet nurkuje), gra w piłkę wszystkim co wpadnie mu pod łapkę (nawet jajkami), uprawia sporty walki (boks, zapasy, judo i karate), bywa, że pływa na kajaku i żaglówce, jeśli ma takie możliwości jeździ konno (albo na psie czy na człowieku) a zdarza się, że i na rowerze. Czy jest tak wszechstronny sportowiec wśród ludzi? Naszym zdaniem wszystkie koty zasługują na honorowy złoty medal olimpijski za wszechstronność i czarujący wdzięk podczas codziennych treningów.

Niech Kot będzie z Tobą

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.