g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOTY I LUDZIE":

Meczet w Stambule gościnny dla kotów

Imam Mustafa Efe - przełożony meczetu Aziz Mahmud Hüdayi w historycznej dzielnicy Stambułu Üsküdar otworzył w zeszłym roku na zimę meczet dla okolicznych kotów. Kotom ten pomysł bardzo się spodobał.

Czują się w meczecie, jak we własnym domu. Towarzyszą wiernym w modłach i najprawdopodobniej meczet będzie nie tylko ich zimowym domem.

O geście Imama zrobiło się głośno, kiedy umieścił on w Internecie film nakręcony podczas jednego z piątkowych kazań: na filmie widoczna jest kotka, która przemierza meczet niosąc w pyszczku dziecko, wchodzi po schodach na ambonę, na której są już jej inne kocięta, wkłada dziecko do gniazda i zabiera się za wylizywanie dzieci.

Koty jak widać są w meczecie szczęśliwe i polubiły sympatycznego Imama Mustafę Efe.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.