kot, kocie zwyczaje

koci świat


start > koci świat > Słodkości z kotami

Słodkości z kotami

Niedługo święta a w naszym domu jest okropny bałagan: wszędzie walają się nasze zabawki, latają kawałki ekologicznego żwirku i plątają się jakieś postrzępione papierki. Musimy ten dom jakoś ogarnąć, bo naszemu człowiekowi kiepsko sprzątnie wychodzi i dlatego nasz dzisiejszy wpis jest krótki ale słodki.

Popularność kotów, jest tak duża, że ich wizerunki trafiły także na torty. Najczęściej sylwetki kotów zdobią torty dla dzieci ale także takie torty okazjonalne można przygotować dorosłym miłośnikom kotów (tort z kotem dostał na 40 urodziny Freddie Mercury o czym napisaliśmy we wpisie „Kocia rodzina Freddiego Mercury”. Jeśli w rodzinie obchodzone są urodziny kota, tort z kotem powinien znaleźć się na urodzinowym stole ludzkiej części rodziny. Dla kota można przygotować tort ze składników, które lubi dany kot – jak taki tort zrobić napisaliśmy w naszych urodzinowych wpisach. Zapraszamy do pooglądania tortów z kotami, które powstały w Cukierni Artystycznej „Ania” z Jaworzna z siedzibą w Katowicach.

Nie bylibyśmy kotami, gdybyśmy nie zamieścili zdjęcia tortu, który nam się najbardziej spodobał. Niestety to słodkie myszki a my słodyczy nie jadamy (prosimy pamiętajcie o tym alby nie karmić kotów słodyczami), ale chętnie zobaczylibyśmy jak nasz człowiek je taki tort?

Wszystkie widoczne powyżej torty i inne artystyczne torty weselne, komunijne oraz okolicznościowe, ciasta, bankietówki, arabeski, torty i ciastka firmowe można także zamawiać przez Internet www.tortyweselne.pl. Dziękujemy właścicielce Cukierni Artystycznej „Ania” za umożliwienie nam zamieszczenia zdjęć kocich tortów.

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot