g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

Wybieramy prezent walentynkowy dla kota

Jak wynika z naszego sondażu przeprowadzonego w zeszłym roku na społeczności LOL CATS (Google+) zdecydowana większość opiekunów kotów obdarowuje swoich pupili z okazji Walentynek prezentami. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt pojawiły się już różnego rodzaju zabawki i akcesoria dla kotów nawiązujące do tego święta. Przeprowadziliśmy przegląd walentynkowej oferty dla kotów 2018.

W ofercie rynkowej najwięcej jest małych poduszek w kształcie serc. Całkiem małe poduszki wypełnione są kocimiętką lub korzeniem waleriany. Jeśli kot lubi kocimiętkę to ten prezent jest dla niego. Warto zaopatrzyć się w kocimiętkę w płynie lub kupić w aptece walerianę i spryskiwać nimi co jakiś czas serce. Większe poduszki mają służyć jako poduszki dla kota. Niektóre serca mają „ogony” co ma upodobnić je do myszek.

Jeśli kot nie ma swojego legowiska z okazji Walentynek można mu kupić legowisko w kształcie serca. Oferta jest bogata. Kupując legowisko trzeba kierować się preferencjami kota: legowisko otwarte (kot lubi obserwować wszystkie strony mieszkania i nie szuka do snu zacisznego miejsca, legowisko zamknięte (kot lubi na drzemkę się ukryć).

W sprzedaży pojawiły się talże drapaki z podstawami w kształcie serca i kocie drzewka z półkami w kształcie serc. Kupując drzewko lub drapak dla kota trzeba kierować się upodobaniami kota i funkcjonalnością drapaka a nie okazjonalnym wyglądem.

W walentynkowej ofercie nie mogło zabraknąć wędek z sercami. Odradzamy ten zakup. Najlepsze dla kota wędki to wędki z pękami piór lub z małymi myszkami.

Producenci przygotowali też myszki w serca oraz w walentynkowe napisy, zabawki z elementami serc oraz miski w kształcie serc. Odradzamy zakup tych misek ponieważ są niefunkcjonalne. Nigdy nie kupuj kotu misek dwudzielnych.

W sprzedaży są także walentynkowe obroże i muszki ale o nich napiszemy więcej.

Niech Kot będzie z Tobą

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.