g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"ZDROWIE":

Akcja Sterylizacji - marzec 2017

Jak co roku rusza ogólnopolska akcja sterylizacji. Jej celem jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.

Ceny zabiegów (przy zbiegach bezproblemowych) wraz z opieką pooperacyjną (zdjęcie szwów, ewentualne podanie antybiotyku: sterylizacja kotki 100-120 zł, kastracja kota 60 zł. Zapisy na zabiegi są realizowane indywidualnie w każdej lecznicy, która przystąpiła do akcji. Dane kontaktowe można znaleźć na liście lecznic http://www.akcjasterylizacji.pl/lecznice-biorace-udzial lub wyszukać na mapie lecznic http://www.akcjasterylizacji.pl/mapa-lecznic. Organizatorami akcją są Fundacja For Animals i Stowarzyszenie ARKA.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.