kot, kocie zwyczaje

rude koty


start > rude koty > Piąte urodziny Seta

Piąte urodziny Seta

10 Maja 2018 roku Set obchodził piąte urodziny. Jak na urodziny przystało był tort urodzinowy, uroczyste muszki, prezenty, życzenia i urodzinowi gośćcie.

kot, kocie zwyczaje

Uroczystości urodzinowe rozpoczęły się od zjedzenia tortu przez jubilata. Bazą tortu był musu Almo Nature , który został oblany słodową (bez cukru) pastą Miamor i ozdobiony przedsmakami Cosma. Tym razem na torcie znalazła się tylko jedna symboliczna świeczka (kocia kiełbaska Winston) ponieważ 5 się nie zmieściło. Thot również został, jako gość urodzinowy poczęstowany tortem.

kot, kocie zwyczaje

W prezencie urodzinowym Set dostał ulubione kocie przysmaki i kocimiętkę, którą bardzo lubi i wykrada z szuflady.

kot, kocie zwyczaje

W prezencie Set dostał, też rożne pudła a z dwóch pudeł człowiek zrobił mu dwupokojową twierdzę z wieloma okienkami przez które można polewać na pojawiające się w oknach myszki – jedna z ulubionych zabaw Seta. Drzwi do twierdzy znajdują się z boku ponieważ kocia twierdza powinna być tak zbudowana aby z jej płaskiego dachu móc obserwować otoczenie.

kot, kocie zwyczaje

Honorowym gościem na urodzinach Seta była ludzka mama naszych przyjaciółek Majki i Inki. Od Lucy Set ( a także Thot, które nieco ponad miesiąc temu obchodził 5 urodziny) namiot i wskaźnik z myszką.

kot, kocie zwyczaje

Set dostał życzenia od członków Społeczności LOL Cats (na którą serdecznie zapraszamy).  Nasz japoński przyjaciel Hachi wysłał Setowi swoje zdjęcie w charakterystycznej pozie Maneki-neko – bardzo popularnej od wielu wieków w Japonii figurki przynoszącej szczęście.

kocie zwyczaje - żywienie

Życzenia przyszły także do Set pocztą e-mail między innymi od Kociego Gangu z Pomorza i naszych przyjaciółek Majki i Inki z Beskidu

kocie zwyczaje - żywienie

Niech kot będzie z Tobą

Set & Thot

PS
Pamiętaj, że Twój przyjaciel kot jest członkiem rodziny i tak jak inni jej członkowie ma prawo do imprezy urodzinowej.