g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOCIE ŻYCIE":

Noworocznie

Życzymy Wszystkim kotom obecności w ich życiu kochającego człowieka. Kotom, które nie mają własnego domu znalezienia go. Ludziom życzymy, aby czuli się kochani i sami mieli kogo kochać, aby ich marzenia się spełniały a chwile spędzane w domu umilało mruczenie kota.

Wielu ludzi na początku roku robi sobie plany na najbliższy rok. Jeśli nie mieszkasz z kotem, czy innym zwierzakiem, może postanowisz sobie, że w tym roku adoptujesz kota... Wiele kotów, marzy o swoim człowieku i czeka na adopcję. "Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy" (Jean Cocteau). „Miłośnikami kotów są ludzie nietuzinkowi, bo też na takich przyjaciół zasługują te niezwykłe zwierzęta” (Freddie Mercury).

Niech kot będzie z Wami

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.