g_plus.jpg   youtube.jpg   fb.jpg

INNE ARTYKUŁY W DZIALE
"KOCIE ŻYCIE":

Przepowiednia kociej wróżki na 2015 rok i fotoreportaż o tańczących kotach

Minęły Święta, był u nas Mikołaj i Aniołek. Dostaliśmy piłkomyszki, wędkę z wymienianymi „przynętami” i kocie łakocie. Mieliśmy nawet choinkę, ale małą żebyśmy się po niej nie wspinali i z plastikowymi bombkami. W Sylwestra było trudno, bo pomimo tego, że nasz człowiek bardzo się starał (zasłonił okna kocami, puścił głośno muzykę i bawił się z nami laserem, co uwielbiamy) usłyszeliśmy wystrzały zaraz pod naszym oknem i spędziliśmy trochę czasu pod łóżkiem? No ale mamy tę najgorszą noc w roku za sobą.

W Nowy Rok udaliśmy się do kociej wrózki Felinolady. Wróżka wyciągnęła z tali 4 asy i powiedziała, że to będzie dobry rok dla kotów i dla ich ludzi też  :) Czego Wszystkim życzymy.

Ponieważ mamy karnawał, tak my koty, też mamy karnawał?, zapraszmy do oglądnięcia tańczących kotów. Choć nie ma szkól tanca dla kotów, koty świetnie tańczą i to w róznym stylu.

My najbardziej lubimy tańczyć gangnam style. Jeśli ktoś nie zna tego stylu, niech obejrzy klipy. Tańczyć każdy może ? Niech kot będzie z Wami.

Polska wersja też się nam podoba

PS
Dostaliśmy zdjęcie od naszej przyjaciółki Pusi, na którym uwieczniono ją czekającą na prezenty. Pusi dziękujemy za fotkę a jej Ludzi pozdrawiamy mrucząco.

Set & Thot

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ W  SERWISIE SPOŁECZNOŚCIOWYM:


Cele naszego serwisu to: promowanie kota jako przyjaciela człowieka i zachęcanie do adopcji kotów, promowanie ich humanitarnego traktowania, otaczania ich opieką i niesienia pomocy kotom wolno żyjącym. Inne cele to: służenie poradami w zakresie pielęgnacji, żywienia, opieki weterynaryjnej. Opisujemy kocie zwyczaje, testujemyzabawki, żywność i akcesoria dla kotów.

 Jeżeli jesteś kotem, pomóż nam promować koty - napisz nam coś o sobie i o tym, jakie masz zwyczaje. Wyślij list na adres poczty elektronicznej kocie zdjęcie, dodamy Cię do galerii naszych przyjaciół. Jest nas tam już całkiem sporo - zobacz sam: www.kici-kici.pl/przyjaciele.